• Chcete dostávať informácie?

  • Ak si želáte, aby sme Vás informovali o našich novinkách a pripravovaných akciách, pošlite nám, prosím, Vašu e-mailovú adresu.

Povesti a iné zvesti o hradoch a zámkoch / Vzbura strašidiel - posledné kusy

< Späť
Vydavateľstvo perfekt Rok vydania: 2015Formát: 160 mm x 195 mmRozsah: 136 + 96Kategória: Deti a mládežIlustrácie: Juraj MartiškaPreklad: Marta Hlušíková

Povesti a iné zvesti o hradoch a zámkoch / Vzbura strašidiel - posledné kusy

Renáta Matúšková/Jiří Holub, preklad: Marta Hlušíková/ ilustrácie: Juraj Martiška

Špeciálna cena: 7.60 € Cena v kníhkupectvách: 10.90 €

Táto kniha je celkom netradičná. Viete prečo? Pretože v jednej knižnej väzbe sú dve knihy. Prvá z nich sa číta úplne normálne odpredu a druhá je otočená celkom naopak. Bláznivé však? A o čom sú tieto úžasné knižky pre deti a mládež? Prvá obsahuje povesti o hradoch, zámkoch a zrúcaninách z celého Slovenska. Tie sú opradené tajomstvami a historickými udalosťami. Súčasťou sú fotografie a reálie o hradoch, zámkoch, zrúcaninách a interaktívne úlohy pre mladého čitateľa, ktorého knižka sprevádza na ceste objavovania. Druhá kniha je veselé čítanie o strašidlách na zámku Červená Lehota od obľúbeného českého autora Jiřího Holuba v preklade Marty Hlušíkovej. Chcete sa dozvedieť, prečo Edmund a Eulália žijú už 365 rokov na zámku? Alebo či sa Kristína z rybníka dočká svojho rytiera a pán Pivonka ostane na zámku naďalej kastelánom? Obe knižky dopĺňajú ilustrácie skvelého výtvarníka Juraja Martišku a fotografie Vladimíra Fecka.

Počet kusov
Pridať do koša