Anjelské Vianoce

Máš svojho anjela? Kresleného, maľovaného, sošku, hračku, prívesok? Alebo ním je nejaký človek? Nech je to akokoľvek, anjeli sú všade okolo nás. V detskej izbe, u lekára, v chráme i oblakoch, na obraze či v rozprávke. Môžu byť aj v nás. Tak sa dobre poobzeraj.

Anjelské Vianoce

Neprebudený/Keď báčik z Chochoľova umrie/Vianočné oblátky

Tri poviedky – tri sfilmované príbehy, ktoré majú čo povedať aj súčasným čitateľom. Zachytávajú rôzne spoločenské vrstvy s problémami aktuálnymi aj dnes.

Neprebudený/Keď báčik z Chochoľova umrie/Vianočné oblátky

Akcia na mesiac január

Ponúkame  Vám výnimočnú akciu na celý mesiac január

Akcia na mesiac január

Fatima

Marián Gavenda

Anotácia

Kniha slúži tým, čo putujú do Fatimy ako užitočný sprievodca, ktorý im, najmä vďaka fotografiám, pomôže rýchlo sa tu zorientovať a zároveň dozvedieť čo najviac údajov o samotných zjaveniach a ich odkaze. Pre tých, čo sa do Fatimy nemôžu dostať, chce tieto miesta a udalosti priblížiť aspoň nepriamo a priniesť im Fatimu do ich domovov. A pre tých, čo vo Fatime boli, ako aj pre ich blízkych, chce byť kniha suvenírom i spomienkou. Fotografie im pripomenú zážitky, text zas bohatstvo a aktuálnosť fatimského posolstva.

ISBN: 978-80-8046-810-1

Kúpiť knihu

Skladom

Vaša cena:
9,24€
Ušetríte:
30.00%
Bežná cena:
13,20€

Recenzie čitateľov

(1)
O.Žalondek
21.10.2022
Kniha poskytuje veľmi dobrú informáciu o Fatime nielen tým, ktorí sa toto sväté miesto chystajú navštíviť, ale aj tým - a možno ešte viac - ktorí tam nepôjdu. Má vysokú odbornú úroveň a to tak po stránke obsahovej i grafickej, početné fotografické zábery umožňujú čitateľovi získať dobrý prehľad o tomto pútnickom mieste a zároveň spoznať, ako sa najmä v posledných rokoch krásne dobudovalo. Vrele odporúčam . O.Ž.

Nenechajte si ujsť

0

Nákupný košík