Námorná vojna

Vieme, čo sa odohrávalo na moriach a oceánoch nekonečných 2 130 dní počas trvania druhej svetovej vojny. Ponoríme sa do bojov v mrazivých arktických vodách, v nevľúdnom rozbúrenom Atlantiku aj v nekonečných priestoroch Pacifiku.

Námorná vojna

Akcia na mesiac December

Ponúkame Vám výnimočnú akciu na celý mesiac December

Akcia na mesiac December

Fatima

Marián Gavenda

Anotácia

Kniha slúži tým, čo putujú do Fatimy ako užitočný sprievodca, ktorý im, najmä vďaka fotografiám, pomôže rýchlo sa tu zorientovať a zároveň dozvedieť čo najviac údajov o samotných zjaveniach a ich odkaze. Pre tých, čo sa do Fatimy nemôžu dostať, chce tieto miesta a udalosti priblížiť aspoň nepriamo a priniesť im Fatimu do ich domovov. A pre tých, čo vo Fatime boli, ako aj pre ich blízkych, chce byť kniha suvenírom i spomienkou. Fotografie im pripomenú zážitky, text zas bohatstvo a aktuálnosť fatimského posolstva.

ISBN: 978-80-8046-810-1

Kúpiť knihu

Skladom

Vaša cena:
5,90€
Ušetríte:
33.71%
Bežná cena:
8,90€

Recenzie čitateľov

(1)
O.Žalondek
21.10.2022
Kniha poskytuje veľmi dobrú informáciu o Fatime nielen tým, ktorí sa toto sväté miesto chystajú navštíviť, ale aj tým - a možno ešte viac - ktorí tam nepôjdu. Má vysokú odbornú úroveň a to tak po stránke obsahovej i grafickej, početné fotografické zábery umožňujú čitateľovi získať dobrý prehľad o tomto pútnickom mieste a zároveň spoznať, ako sa najmä v posledných rokoch krásne dobudovalo. Vrele odporúčam . O.Ž.
0

Nákupný košík