NOVINKA

Čitatelia dostávajú možnosť vžiť sa čítaním vrcholného diela svetovej barokovej literatúry do cítenia a zmýšľania konca jedenásteho storočia.

NOVINKA

Novinka

Sociálne siete sú plné falošných správ, upravených fotiek, konšpiračných teórií a my sa často stávame ich šíriteľmi. Preto potrebujeme nástroje, ktoré pomôžu odhaliť manipuláciu.

Novinka

Novinka

Príbehy budúceho prváka Ivanka a jeho kamarátky Zuzanky.
V tejto milej knižke s nimi zažiješ kopec dobrodružstiev.

Novinka

AKCIA

Výnimočná akcia na celý mesiac júl

AKCIA

Príbehy zo slovenského lesa

Miroslav Saniga

Anotácia

Autor Miroslav Saniga žije v lese a s lesom. Pozná zvieratá, vtáčiky, chráni ich, pomáha im a zažíva s nimi príbehy v lese i mimo neho. Vtáčiky často odletia do parkov, sídlisk a sadov, aby nás potešili. V tejto knižke nájdete to najlepšie z tvorby Miroslava Sanigu pre deti. Príbehy, pranostiky, podľa ktorých žili naši prastarí rodičia. My sa síce už riadime vedou, ale múdrosť pranostík s nami zostáva. Čitateľa iste zaujme Naj zo sveta vtákov, ako aj vtáčí raj s búdkami a kŕmidlami, do ktorých sa zlietavajú tisícky operencov. Vedia, že o ne bude postarané. Tiež zaujme kapitolka o zvieratách podľa abecedy, ktorá deti naučí poznávať ríšu zvieracích priateľov. Tobôž ak v niektorých prípadoch autor siahol aj po príkladoch, ako zvieratká určovať. To všetko sprevádzajú fotografické príbehy z nášho lesa.

ISBN: 978-80-99956-16-3

Kúpiť knihu

Novinka

Skladom

Vaša cena:
10,70€
Ušetríte:
10.08%
Bežná cena:
11,90€

Recenzie čitateľov

(0)
0

Nákupný košík