Námorná vojna

Vieme, čo sa odohrávalo na moriach a oceánoch nekonečných 2 130 dní počas trvania druhej svetovej vojny. Ponoríme sa do bojov v mrazivých arktických vodách, v nevľúdnom rozbúrenom Atlantiku aj v nekonečných priestoroch Pacifiku.

Námorná vojna

Akcia na mesiac December

Ponúkame Vám výnimočnú akciu na celý mesiac December

Akcia na mesiac December
(0)

Pokušenie mladých seniorov

Branislav Potančok

Anotácia

Lekár, vdovec na dôchodku, sa dostane na prechodný čas do luxusného domu seniorov. Cez prizmu minulosti skúma a spoznáva prítomnosť, no zároveň rieši svoj životný problém po náhodnom stretnutí so starým priateľom. Príbeh pretne nastávajúca koronakríza, hlavný hrdina pokračuje v chronologických zápiskoch  a podáva pravidelné správy po celý rok pandémie. Teda z obdobia, ktoré všetkých vydesilo niečím, čo dovtedy nezažili. Smrť bola zrazu veľmi blízko.

"Vtedy som dospel k rozhodnutiu. Asi som nevedel  odolať pokušeniu byť znovu užitočný. Videl som sa, ako kráčam do svojej nemocnice, dýcham, pracujem, ale tiež milujem s rovnakým entuziazmom ako kedysi, opäť som s priateľmi celé noci hore, spievam a smejem sa s nimi a hlavne, bezstarostne, bez toho, aby som podvedome  len stále sledoval sekundovú ručičku  nebeských hodín, míňam svoje drahocenné momenty bytia. Veď inak sú mi načo?" 

ISBN: 978-80-8226-049-9

Kúpiť knihu

Skladom

Vaša cena:
6,60€
Ušetríte:
29.79%
Bežná cena:
9,40€

Recenzie čitateľov

(0)
0

Nákupný košík