Pravdy a sny

Kniha nádherných ilustrácií, ku ktorým sú citlivo sformulované básne na mieru. Nechajte sa uniesť výtvarným aj poetickým umením v troch jazykoch - básne sú totiž nielen v slovenčine, ale aj v angličtine a maďarčine. Kniha osloví všetkých milovníkov obrazu a slova.

Pravdy a sny

Neprebudený/Keď báčik z Chochoľova umrie/Vianočné oblátky

Tri poviedky – tri sfilmované príbehy, ktoré majú čo povedať aj súčasným čitateľom. Zachytávajú rôzne spoločenské vrstvy s problémami aktuálnymi aj dnes.

Neprebudený/Keď báčik z Chochoľova umrie/Vianočné oblátky

Akcia na mesiac február

Ponúkame  Vám výnimočnú akciu na celý mesiac február

Akcia na mesiac február
(0)

Škola parahokeja

Anotácia

E-kniha. Stačí kliknúť sem.

Kniha Škola parahokeja mapuje skúsenosti, ktoré za viac ako desať rokov nazbieral realizačný tím od založenia tohto dynamického športu na Slovensku. V Šlabikári a Strednej škole parahokeja prináša návody z ľadu i telocvične pre všetkých, ktorí by radi rozšírili slovenskú parahokejovú rodinu. Vlastné skúsenosti národnej reprezentácie sú doplnené tým najlepším, čo súčasná vedecká i populárna literatúra o parahokeji prináša. Vo Vysokej škole parahokeja otvárajú autori knihy možnosti na ďalší rozvoj a približujú aj nové prístupy, ktoré úspešne vyskúšali v praxi. Kniha je zároveň kronikou slovenského parahokeja od úplných začiatkov, až po prvý vyhratý zápas na majstrovstvách sveta elitnej kategórie. Publikácia je nielen dôkazom, že HOKEJ SA DÁ HRAŤ AJ BEZ NÔH, ale aj jedným z prvých pokusov o zostavenie metodiky pre športovo-zdravotnú prípravu v parašporte na Slovensku.

 

Kúpiť knihu

Skladom

Vaša cena:
10,90€

Recenzie čitateľov

(0)
0

Nákupný košík